Kurumsal HAVACO Srl Lojistik

HAVACO SRL KİMDİR?

Kargo kelimesi özellikle, genellikle ticari kazanç için - gemi, tekne veya hava taşıtları aracılığıyla taşınan mal veya ürünleri ifade eder, ancak şu anda çoğu zaman tren, minibüs, kamyon, veya intermodal konteyner. Kargo terimi, soğuk zincirdeki mallar için de kullanılır, çünkü bozulabilir envanter, soğuk hava deposunda veya benzeri bir iklim kontrollü tesiste tutulduğunda bile, son bir son kullanıma doğru geçiş yapar.

NELER YAPIYORUZ?

İçerdiği malların birim yük taşımalarını kolaylaştırmak için yeniden kullanılabilir taşıyıcılar olarak tasarlanan çok modlu konteyner birimlerine ayrıca, özellikle nakliye hatları ve lojistik operatörleri tarafından kargo olarak da adlandırılır. Benzer şekilde, hava taşıtı ULD kutuları da içinde bulunan öğelerin ilişkili paketleme listesi ile birlikte kargo olarak belgelenir. Boş konteynerler sevk edildiğinde, her birim bir kargo olarak belgelenir ve ürünler içinde depolanırsa, içerikler konteynerli kargo olarak adlandırılır.

NEDEN HAVACO SRL?

Zamanında Teslimat

Uzman ekibimiz ile yükünüzü zamanında teslim alabilmek ve aynı şekilde zamanında teslim edebilmek için en uygun yükleme, boşaltma gümrük ve güzergah planlarını oluşturup zamana karşı yarışınızda en büyük destekçiniz oluyoruz.

Adil Rekabet

Sektöre ilk adımımızı attığımızdan bu yana göstermiş olduğumuz performans ve gelişim göz önünde bulundurulduğunda oldukça sıkı rekabet ortamında müşteri taleplerine göre esneyebilen en ekonomik, en hızlı ve en güvenilir taşımacılık hizmeti vermek için adil rekabet ilkesine göre hareket ediyoruz.

Güçlü Ulaşım Ağı

Avrupa’da bulunan yaygın acente ağımız ile Avrupa ülkelerinde parsiyel yüklerinizin en hızlı ve en ekonomik şekilde dağıtımını ve toplamasını gerçekleştiriyoruz.

Müşteri Odaklı Yaklaşım

Bağlı olduğumuz müşteri odaklı yaklaşım ile hızlı ve güvenilir taşımacılık amacıyla doğru ve zamanında bilgilendirme yaparak müşterilerinin taleplerine anında çözüm üretmeyi hedefliyoruz.

'Güvenle Taşımanın Adresi 'HAVACO SRL LOJİSTİK'

HAVACO SRL LOJİSTİK | Tüm hakları saklıdır.